NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

• Bünyemizdeki çevirmenler, yurt dışı tecrübeleriyle kazandıkları sağlam bir lisan altyapısına sahiptirler; yani uzmanı oldukları dillerin konuşulduğu ülkelerde eğitim almış ve mesleki tecrübe edinmişlerdir. Bu da onlara, Türkiye’deki okullarda öğrenilen yabancı dillere dayalı becerilere sahip ve bunları yurt dışında hiç kullanmamış olan çevirmenler karşısında açık bir rekabet üstünlüğü kazandırır.
• Müşteri mahremiyetine saygı başta gelen ilkemiz olup projelerinizi tam bir gizlilik içinde tamamlar ve teslim ederiz.
• İşiniz yapılırken tam anlamıyla memnuniyetinizi sağlamak için teknolojinin son imkanlarını seferber ediyoruz.
• Bu sektörde 20 yıldan fazla tecrübe sahibiyiz.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Fiziksel konumumuz itibariyle, başta İngiltere vize randevu merkezi olmak üzere İzmir’de faaliyet gösteren çok sayıda konsolosluğa yakın bir adreste bulunmaktayız ve bu konsoloslukardan vize almak için başvuran Türk vatandaşlarına danışmanlık hizmeti vermekteyiz. ABD, Almanya, Avusturya, İngiltere, İtalya, Fransa, Hollanda, Romanya ve Yunanistan gibi, Türk vatandaşlarından vize isteyen konsoloslukların prosedürlerini gayet iyi biliyoruz ve işlerinizi göründüğünden çok daha kısa hale getirebiliriz.
İşimiz, konsoloslukların “lastikli şapka her kafaya uyar” mantığıyla hazırlamış olduklari başvuru formlarını sizin bireysel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yorumlayarak müracaatınızın başarılı neticelenmesi için dosyanızı doğru bir şekilde hazırlamaktır.

İNGİLİZCE, ALMANCA, FRANSIZCA

Başta İngilizce çeviri olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve diğer tüm yaygın dillerde yeminli – noter tasdikli çeviri hizmeti sunmaktayız. Her türlü belgeniz, alanında uzman yeminli tercümanlarımızca hatasız, hızlı ve zamanında tercüme edilmekte, tamamlanan çevirileriniz talep üzerine adresinize teslim edilmektedir. Almış olduğunuz eğitim, kazandığımız deneyim, sahip olduğumuz bilgisayar ve çeviri yetkinliği ile akademik, ticari, hukuki, teknik ve tıbbi çeviri konularında ve daha pek çok alanda kaliteli ve güvenilir çeviri hizmetleri sunmaktayız.