YURTDIŞI EĞİTİM

  159 okunma

HestaWorld Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2006 yılından beri İngiltere, Canada ve Malta'da gerek dil, gerek master eğitimi, gerekse lisans eğitimi almak isteyen öğrencilere yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti vermekte ve başka bir faaliyet konusu ile de ilgilenmemektedir.

20 yılın üzerinde yurtdışı eğitim deneyimine sahip profesyonel çalışanlarımızla günümüzün en önemli trendi olan “Yeryüzü Vatandaşı” olmanıza yardımcı oluyoruz. Yurtdışında ister İngilizce öğrenmek isteyin, ister Üniversite eğitimi almayı amaçlayın ister Master yapmak isteyin doğru adreslerden biri de biziz.

HestaWorld Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kuruluşundan bu yana 200'ün üzerinde öğrenciye kariyer amaçlarına ulaşma konusunda yardımcı olmanın gururunu yaşamakta.

Misyonumuz - Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonumuz - Türkiye'nin her yerinden dünyanın her noktasına eğitim amacı ile gidecek öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti vermek.